Hotel Angelis

ubytovanie Praha 5-Smichov
 

*** Hotel Angelis / ubytovanie Praha 5-Smichov

Hotel Praha 5-Smichov  Angelis
Novo otvorený trojhviezdičkový hotel Angelis ponúka návštevníkom Prahy príjemné ubytovanie v 38 izbách. Hotel je situovaný v pavlačovom dome s pekným výhľadom a s atmosférou starého Smíchova.

Hotel Angelis ubytovanie
V hoteli Angelis si môžete vybrať pre Vaše pohodlné ubytovanie z 5 "Suites", 6 trojlôžkových a 27 dvojlôžkových izieb, ktoré možno využiť aj pre ubytovanie len jedného hosťa. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV, telefónom, minibarom, trezorom, fénom, hotelovou kozmetikou a kúpeľňou so sprchou alebo vaňou.

Hotel Angelis poloha v Prahe
Hotel je situovaný v širšom centre Prahy, na ľavom brehu rieky Vltavy, v blízkosti nákupného centra Nový Smíchov a stanice metra Andel (cca 200 m od hotela). V blízkosti je zastávka električky číslo 6, 12 a 14 "Na Knížecí".

Praha Hotel Angelis služby
Hotelová recepcia je otvorená 24 hodín denne a prijíma všetky hlavné platobné karty, Fax, kopírka. Platené parkovanie na priľahlom mieste. Bezplatne káblové pripojenie na internet na izbách. V hoteli sú spoločenské priestory, výťah a úschovňa batožiny.

K dispozícii sú nefajčiarske izby. Bezbariérový prístup a bezbariérová izba. Niektoré izby majú terasu. Na vyžiadanie možnosť prístelky. Deti do 6 rokov zdarma bez nároku na lôžko. Raňajky formou bufetu sú podávané v jedálni od 7 do 10.30 hodín.

Hotel Angelis sa teší na Vašu návštevu. Využite služby trojhviezdičkového hotela Angelis aj jeho výhodnú polohu v Prahe. Praha patrí medzi najkrajšie a najpríťažlivejšie mestá na svete. Môžete tu navštíviť okrem iného Pražský hrad a Hradčany, Staré mesto, Karlov most či Židovské mesto. Krásnu prechádzku vám ponúka Nové mesto a Vyšehrad alebo Petrín.
Hotel Praha 5-Smichov  Angelis - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Praha 5-Smichov  Angelis - možnosť pripojenia na internetHotel Praha 5-Smichov  Angelis - k dispozícii letná terasaHotel Praha 5-Smichov  Angelis - k dispozícii kavareňHotel Praha 5-Smichov  Angelis - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Praha 5-Smichov  Angelis - akceptuje creditné karty VISAHotel Praha 5-Smichov  Angelis - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Praha 5-Smichov  Angelis - akceptuje creditné karty JCBHotel Praha 5-Smichov  Angelis - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Praha 5-Smichov  Angelis - Televizor má príjem satelitných programůHotel Praha 5-Smichov  Angelis - Iybz sú vybavené televízoromHotel Praha 5-Smichov  Angelis - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Praha 5-Smichov  Angelis - Izby s vlastnou toaletouHotel Praha 5-Smichov  Angelis - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: